Mehmet Murat Kurt
Mehmet Murat Kurt
Çevre Mühendisi

1974 yılında İzmir'de doğmuş, 1999 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında filtrasyon sistemleri üzerine bir süre çalışarak 2002 yılında Atıksu Arıtma sektörüne geçiş yapmıştır. 2004 yılında Hayat Mühendislik ve daha sonra 2008 yılında Çevresel Mühendislik firmalarının kurulumunda yer aldıktan ve etkin çalıştıktan sonra 2010 yılında Bilçev Mühendislik firmasını kurmak üzere harekete geçmiştir. O tarihten bu yana firmanın Şirket Müdürlüğünü ve Atıksu Arıtma birminin liderliğini aktif olarak yürütmektedir.

Funda Tankuş Kurt
Funda Tankuş Kurt
Kimya Mühendisi

1982 yılında Bursa'da doğmuş, 2007 yılında İzmir Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bir süre 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Yönetim Sistemi üzerine çalıştıktan sonra, 2010 yılının başlarında Mehmet Murat Kurt ile birlikte Bilçev Mühendislik'in kurulumunda rol almıştır. O tarihten bu yana firmanın kurucu ortağı ve Çevre Yönetim Danışmanlığı birminin koordinatörü olarak aktif görev almaktadır.

Ahmet Murat Atav
Ahmet Murat Atav
Çevre Mühendisi

1987 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2012 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılı ağustos ayından bu yana Bilçev Mühendislik'in Atıksu Arıtma biriminde projelendirme ve şantiye mühendisi olarak aktif görev almaktadır. 

Elmas Karan
Elmas Karan
Çevre Mühendisi

1987 yılında Konya'da doğmuş olup, 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında Konya'da faaliyet gösteren özel bir şirketde 5 yıl Çevre Görevlisi olarak çalıştıktan sonra, 2016 yılından itibaren Bilçev Mühendislik'in Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde aktif olarak görev almaya başlamıştır. 

Sercan KURTULMUŞ
Sercan KURTULMUŞ
Çevre Mühendisi

1986 yılında Enez'de doğmuş olup, 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İzmirde faaliyet gösteren özel bir şirkette 3 yıl proje mühendisi olarak çalıştıktan sonra, Bilçev Mühendislik bünyesinde atıksu arıtma tesisi projelendirmesinde Çevre Mühendisi olarak görev almaya başlamıştır.

Onur Erdoğan
Onur Erdoğan
Çevre Mühendisi

1992 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında özel bir şirkette 2 yıl Çevre Görevlisi olarak çalıştıkta sonra, Bilçev Mühendislik bünyesindeki Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde Çevre Mühendisi olarak görev almaya başlamıştır.

Onur Bircan
Onur Bircan
Elektrik Teknisyeni

Bilçev Mühendislik Atıksu Arıtma biriminde elektrik teknisyeni olarak elektrik panosu imali ve montajı işlerinde aktif olarak görev almaktadır.

Umut Kulluk
Umut Kulluk
Elektrik Teknisyeni

Buca Endüstri Teknik ve Anadolu Lisesi, Elektrik-Endüstriyel Bakım Onarım Bölümünden mezun olmuş olup, Bilçev Mühendislik Atıksu Arıtma biriminde elektrik teknisyeni olarak elektrik panosu imali ve arıza bakım onarım işlerinde aktif olarak görev almaktadır.

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

1004 Sokak No:1/P07 İnşaat Malzemeleri Satıcıları İş Merkezi B Blok Gıda Çarşısı, Yenişehir – İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81