Mehmet Murat Kurt
Mehmet Murat Kurt
Çevre Mühendisi

1974 yılında İzmir'de doğmuş, 1999 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında filtrasyon sistemleri üzerine bir süre çalışarak 2002 yılında Atıksu Arıtma sektörüne geçiş yapmıştır. 2004 yılında Hayat Mühendislik ve daha sonra 2008 yılında Çevresel Mühendislik firmalarının kurulumunda yer aldıktan ve etkin çalıştıktan sonra 2010 yılında Bilçev Mühendislik firmasını kurmak üzere harekete geçmiştir. O tarihten bu yana firmanın Şirket Müdürlüğünü ve Atıksu Arıtma birminin liderliğini aktif olarak yürütmektedir.

Funda Tankuş Kurt
Funda Tankuş Kurt
Kimya Mühendisi

1982 yılında Bursa'da doğmuş, 2007 yılında İzmir Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Yönetim Sistemi üzerine çalıştıktan sonra, 2010 yılında Bilçev Mühendislik'in kurulumunda rol almıştır. 2011 yılında Çevre Görevlisi olarak Bilçev Mühendislik'te Çevre Danışmanlık birimini kurmuştur. 2015 yılında Güvenlik Bilgi Formu hazırlayıcısı olmuş ve firmanın Kimyasalların Yönetimi konularında hizmet vermesinde aktif rol almıştır. Yine 2015 yılında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı belgesini alarak TMGD hizmeti verilmesi kapsamında rol almıştır. 2018 yılı itibariyle İZMİR ADR firmasının kurulumu ile ilgili çalışmaları yürüterek, TMGD hizmetlerinin devamlılığını sağlamıştır. 2020 yılı içerisinde Bilçev Mühendisliğin KKDİK Yönetmeliği kapsamında hizmet vermesi amacıyla Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı belgesi amış ve bu kapsamda çalışmaları yürütmeye başlamıştır. Hali hazırda Çevre Yönetim Danışmanlığı ve TMGD Hizmetleri birimlerinin koordinatörü ve KDU olarak şirketler bünyesinde aktif görev almaktadır. 

Ahmet Murat Atav
Ahmet Murat Atav
Çevre Mühendisi

1987 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2012 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılı ağustos ayından bu yana Bilçev Mühendislik'in Atıksu Arıtma biriminde projelendirme ve şantiye mühendisi olarak aktif görev almaktadır. 

Sercan KURTULMUŞ
Sercan KURTULMUŞ
Çevre Mühendisi

1986 yılında Enez'de doğmuş olup, 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İzmirde faaliyet gösteren özel bir şirkette 3 yıl proje mühendisi olarak çalıştıktan sonra, Bilçev Mühendislik bünyesinde atıksu arıtma tesisi projelendirmesinde Çevre Mühendisi olarak görev almaktadır.

Onur Erdoğan
Onur Erdoğan
Çevre Mühendisi

1992 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında özel bir şirkette 2 yıl Çevre Görevlisi olarak çalıştıkta sonra, Bilçev Mühendislik bünyesindeki Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde Çevre Mühendisi olarak görev almaya başlamıştır.

Şevval Kolçe
Şevval Kolçe
Çevre Mühendisi

1997 yılında Akhisar'da doğmuş olup, 2019 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesindeki Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde Çevre Mühendisi olarak görev almaktadır.

Seda Tunca
Seda Tunca
Muhasebe

1992 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2015 yılında Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesinde muhasebe personeli olarak görev almaktadır.

Mertcan Saygın
Mertcan Saygın
Elektrik Teknisyeni

1993 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2011 yılında Mithatpaşa Lisesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesindeki Atıksu Arıtma biriminde görev almaya başlamıştır. 

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

1004 Sokak No:1/P07 İnşaat Malzemeleri Satıcıları İş Merkezi B Blok Gıda Çarşısı, Yenişehir – İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81