Vizyonumuz

Bilçev Mühendislik olarak benimsediğimiz temel ilkelerimiz "yenilikçi yaklaşım", "kalitede süreklilik", "dürüstlük" ve "karşılıklı güven" doğrultusunda hareket ederek şirketimizin her zaman "saygın" ve "başarılı" bir firma olarak anılmasını sağlamak,
Özellikle arıtma sektöründeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimizi gelişen ve değişen çevre koşulları doğrultusunda yapılması gerekenler hakkında bilgilendirerek dünyanın daha fazla zarar görmesini engellemede onların yanlarında olarak gerekli hizmetleri sağlamak,
Dinamik, yenilikçi, sürekli iyileştirme ve gelişmeci bir yaklaşımla hareket eden bir firma olmak en temel hedeflerimizdir.

Misyonumuz

Projelerimiz, çözümlerimiz, proje sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir şirket olmak.
Gerçekleştirdiğimiz projelerin tümünde ülkemiz standartlarının yerine getirilmesinin ötesinde çevre şartlarını, çevrenin gelecek kuşaklara bırakacağımız bir miras olacağının bilinciyle korumak.
Müşteri taleplerini bütçelerine en uygun çözümle buluşturmanın yanı sıra hizmet sonrası uzun soluklu bir partner haline gelebilmek.
Sunduğumuz tüm hizmetlerde dünya şartlarını ve standartlarını yakalamak.
Değişen dünya koşullarında sürekli yenilenen teknoloji ve sistemlerin takipçisi olmak ve bunlardan müşterilerimizi haberdar etmek.

Kalite Politikamız

PUKO döngüsünü oluşturan PLANLA, UYGULA, KONTROL ET, ve ÖNLEM AL esaslarına dayanarak müşterilerimize karşı bir defada ve her defasında en iyi ürün ve hizmeti sunmak,
Kaliteli çalışma bilinci ve anlayışında olan tedarikçi ve taşeron firmalarla çalışmak
Müşteri beklentilerine uygun güvenli, dayanıklı, uzun ömürlü, ekonomik ve kaliteli ürün üretmek için sürekli iyileştirme ile firmamızın kalite anlayışını devamlı suretle arttırmak.
Firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde doğaya zarar vermeyerek, çevreyi koruma bilincini tüm firmalara aşılamak gayesinde olmak.
Kendi alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizi haberdar etmenin yanı sıra çevreyi koruma adına en başta hareket eden firmalardan biri olmak en temel hedeflerimizdir.

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

Halkapınar Mahallesi 1202/1 Sk No:69 D:103 İnşaatçılar İşhanı, Konak - İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81