Bilçev Mühendislik, 2010 yılında faaliyete geçmesinden bu yana, mühendisliği kendisine yaşam biçimi edinmiş kadrosuyla, Çevre Mühendisliği konuları arasında önemli bir yere sahip Atıksu Arıtma ve Çevre Yönetim Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren, gelişmeyi ve büyümeyi kendisine görev bilerek sektöründe ilerlemeyi hedeflemiş, sektörünün yeniliklerini takip ederek kısa sürede kendine önemli bir yer edinmiştir.

Sanayi kuruluşlarının faaliyetleri esnasında çevreye verebilecekleri zararı en aza indirmelerinde en büyük destekçisi olan BİLÇEV, Çevre Mevzuatı altında bulunan yönetmelik, tebliğ ve genelgeler kapsamında işletmelerin sorumluluklarını yerine getirmelerinde yol göstericidir.

CLP tüzüğü kapsamında üretici ve tedarikçilerin ihtiyacı olan Güvenlik Bilgi Formlarının hazırlanması ile sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarından, Tehlikeli Maddelerin Karayolunda taşınması kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini de çalışma konularına eklemiş olmasıyla geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Kimyasal Maddelerin Kaydı, Değerlendirmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik (KKDİK) kapsamıdna kimyasal madde üreticisi ve ithalatçılarının sorumluluklarını yerine getirmelerinde KKDİK Danışmanlığı ve ilaveten Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yetki alarak Kimyasal Değerlendirme Uzmanılığı Eğitimlerinin düzenlenmesini de faaliyet konuları arasına eklemiştir.

Tüm bu kapsamlı faaliyet alanlarında yeterli teknik bilgi ve deneyim ile donanmış mühendisler, işin yapımında teknik gereksinimler kadar ahlaki ve etik değerleri de önemseyerek sorumluluklarını yerine getirmektedirler.

En uygun teknik ile en uygun maliyeti birleştirerek sağlanan çözümün, mühendislik mesleğinin temel prensiplerinden olması gerektiği düşüncesi ile Bilçev Mühendislik ilgi alanında en sağlıklı çözümlerin bulunacağı doğru adrestir.

Mehmet Murat Kurt

Şirket Müdürü

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

Halkapınar Mahallesi 1202/1 Sk No:69 D:103 İnşaatçılar İşhanı, Konak - İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81