Mehmet Murat Kurt
Mehmet Murat Kurt
Çevre Mühendisi

1974 yılında İzmir'de doğmuş, 1999 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında filtrasyon sistemleri üzerine bir süre çalışarak 2002 yılında Atıksu Arıtma sektörüne geçiş yapmıştır. 2004 yılında Hayat Mühendislik ve daha sonra 2008 yılında Çevresel Mühendislik firmalarının kurulumunda yer aldıktan ve etkin çalıştıktan sonra 2010 yılında Bilçev Mühendislik firmasını kurmak üzere harekete geçmiştir. O tarihten bu yana firmanın Şirket Müdürlüğünü ve Atıksu Arıtma birminin liderliğini aktif olarak yürütmektedir.

Funda Tankuş Kurt
Funda Tankuş Kurt
Kimya Mühendisi - KDU - TMGD - B Sınıfı İGU

1982 yılında Bursa'da doğmuş, 2007 yılında İzmir Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Yönetim Sistemi üzerine çalıştıktan sonra, 2010 yılında Bilçev Mühendislik'in kurulumunda rol almıştır. 2011 yılında Bilçev Mühendislik'te Çevre Danışmanlık birimininin kurulmasında aktif rol aldıktan sonra, 2015 yılında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini şirket bünyesine dahil etmiştir. 2018 yılı itibariyle İZMİR ADR firmasının kurulumu ile ilgili çalışmaları yürüterek, TMGD hizmetlerinin devamlılığını sağlamıştır. 2020 yılı içerisinde Bilçev Mühendisliğin KKDİK Yönetmeliği kapsamında danışmanlık hizmeti ile Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitimleri verilmesi için gerekli çalışmaları başlatmıştır. Hali hazırda Çevre Yönetim Danışmanlığı, KKDİK Danışmanlığı ve TMGD Hizmetleri birimlerinin koordinatörü ve KDU Eğitmeni olarak şirketler bünyesinde aktif görev almaktadır. 

Ahmet Murat Atav
Ahmet Murat Atav
Çevre Mühendisi

1987 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2012 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılı ağustos ayından bu yana Bilçev Mühendislik'in Atıksu Arıtma biriminde projelendirme ve şantiye mühendisi olarak aktif görev almaktadır. 

Sercan Kurtulmuş
Sercan Kurtulmuş
Çevre Mühendisi - TMGD

1986 yılında Enez'de doğmuş olup, 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İzmirde faaliyet gösteren özel bir şirkette 3 yıl proje mühendisi olarak çalıştıktan sonra, Bilçev Mühendislik bünyesinde atıksu arıtma tesisi projelendirmesinde Çevre Mühendisi olarak görev almaktadır.

İbrahim Cem Güven
İbrahim Cem Güven
Çevre Mühendisi

1989 yılında İstanbul'da doğmuş olup, 2015 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik Atıksu arıtma ekibinde proje ve şantiye mühendisi olarak görev almaktadır.

Onur Erdoğan
Onur Erdoğan
Çevre Mühendisi - Kimyasal Değerlendirme Uzmanı

1992 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2014 yılında Pamukkale Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında özel bir şirkette 2 yıl Çevre Görevlisi olarak çalıştıkta sonra, Bilçev Mühendislik bünyesindeki Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde Çevre Mühendisi olarak görev almaya başlamıştır.

Ferhunde Mine Yanık
Ferhunde Mine Yanık
Çevre Mühendisi

1988 yılında Zonguldak'da doğmuş olup, 2016 yılında Bartın Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesindeki Çevre Yönetim Danışmanlığı biriminde Çevre Mühendisi olarak görev almaktadır.

Gamze Süren
Gamze Süren
Kimya Mühendisi - Kimyasal Değerlendirme Uzmanı

1991 yılında Bursa da doğmuş olup, 2014 yılında Afyonkocatepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında İzmir de plastik geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren bir firmada yaklaşık 2 yıl kalite ve üretim mühendisi olarak çalıştıktan sonra, Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı eğitimi almış ve Bilçev Mühendislik bünyesinde KDU olarak aktif görev almaya başlamıştır.

Aslıhan Hatice Kıvrak
Aslıhan Hatice Kıvrak
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı

1988 yılında Tokat'da doğmuş olup, 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesinde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olarak görev almaktadır.

Mertcan Saygın
Mertcan Saygın
Elektrik Teknisyeni

1993 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2011 yılında Mithatpaşa Lisesi Elektrik Elektronik bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesindeki Atıksu Arıtma biriminde görev almaktadır.

Seda Tunca
Seda Tunca
Muhasebe

1992 yılında İzmir'de doğmuş olup, 2015 yılında Celal Bayar Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Bilçev Mühendislik bünyesinde muhasebe personeli olarak görev almaktadır.

Derya Yüreği
Derya Yüreği
Yemek ve Ofis Düzeni Sorumlusu

1981 yılında İzmir'de doğmuş olup, Bilçev Mühendislik bünyesinde yemek ve ofis düzeninden sorumludur.

KATALOG

Aşağıda yer alan butona tıklayarak Pdf formatındaki kataloğumuzu indirebilirsiniz!

PDF Katalogu İndir

BİZE ULAŞIN

Halkapınar Mahallesi 1202/1 Sk No:69 D:103 İnşaatçılar İşhanı, Konak - İzmir
T : (0232) 457 50 21
F : (0232) 457 50 81